Privatumo politika

Wienerberger kompanijai Jūsų privatumo ir asmens duomenų apsauga yra svarbus dalykas, į kurį atkreipiame dėmesį visuose mūsų verslo santykiuose. Mes gerbiame jūsų asmens duomenų konfidencialumą ir visada veikiame pagal duomenų apsaugos įstatymų ir šiuos Privatumo politikos nuostatus.

1. Šios privatumo politikos taikymo sritis

Ši Privatumo politika skirta informuoti jus apie tai, kaip Wienerberger AG („Wienerberger“) naudoja asmens duomenis, kokia informacija renkama ir vertinama apie Wienerberger svetainių, internetinių programų ar mūsų mobiliųjų platformų („internetinių paslaugų“) vartotojus ir vėliau panaudojama, perduodama tretiesiems asmenims arba kitaip tvarkoma.

Ši privatumo politika taikoma Wienerberger AG. Tai netaikoma „Wienerberger Group“ įmonių internetinėms paslaugoms, kurioms taikoma atskira jų privatumo politika arba trečiųjų šalių teikiamoms interneto paslaugos.

2. Informacijos rinkimas

2.1. Jūsų teikiami duomenys

 

Paprastai asmens duomenys neatskleidžiami naudojantis mūsų internetinėmis paslaugomis. Jei asmens duomenys (vardas, pašto adresas ar elektroninio pašto adresas) renkami mūsų internetinių paslaugų sistemoje, tai daroma, kiek įmanoma, savanoriškai. Jei, pavyzdžiui, norite gauti mūsų svetainėje siūlomą naujienlaiškį, mums reikalingas jūsų el. pašto adresas, taip pat informacija, leidžianti mums patikrinti, ar esate nurodyto el. pašto adreso savininkas.

 

2.2. Automatiškai renkami duomenys

 

Duomenų saugumo sumetimais, siekiant optimizuoti patogumą vartotojui, mes taip pat renkame ne asmeninius duomenis, susijusius su mūsų internetinių paslaugų naudojimu. Pavyzdžiui, išsaugomi naudojama interneto naršyklė, operacinė sistema, paskutinės lankytos svetainės domeno pavadinimas prieš pasiekiant mūsų svetainę, apsilankymų skaičius, vidutinis mūsų svetainėje praleistas laikas ir puslapiai, kuriuos pasiekėte.

 

Tokie automatiškai surinkti duomenys nėra susieti su duomenimis iš kitų šaltinių. Tačiau mes pasiliekame teisę retrospektyviai patikrinti tokius duomenis, jei mums atrodo, kad yra konkrečios neteisėto naudojimo nuorodos.

 

2.3. Slapukai ir interneto švyturiai

 

Mūsų internetinės paslaugos naudoja vadinamuosius naršyklės slapukus ir žiniatinklio švyturius. Slapukai nesukelia jokios žalos jūsų kompiuteriui. Tai yra nedideli failai su konfigūracijos parametrais, kurie padeda mums pateikti mūsų internetines paslaugas patogiau, veiksmingiau ir saugiau. Be to, slapukai padeda įgyvendinti tam tikras vartotojo funkcijas.

 

Mūsų interneto paslaugose paprastai naudojami „sesijos slapukai“, kurie automatiškai ištrinami, kai naršyklė uždaroma. Kartais taip pat naudojame „nuolatinius slapukus“, kurie lieka jūsų įrenginyje, kol pasibaigia jų galiojimo laikas arba jie ištrinami rankiniu būdu. Pastarieji leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę kito apsilankymo metu. Daugiau informacijos apie „trečiųjų šalių slapukus“, t. y., trečiųjų šalių teikėjų slapukus, pvz., „Google Inc.“, rasite šių paslaugų teikėjų privatumo taisyklėse.

 

Galite koreguoti savo naršyklę arba privatumo nustatymus savo mobiliuosiuose įrenginiuose, kad gautumėte pranešimus kiekvieną kartą, kai slapukas bus išsiųstas į jūsų įrenginį, ir galėtumėte kiekvienu atveju atskirai nuspręsti, ar leisti slapuką. Jūs taip pat galite išjungti slapukų priėmimą tam tikrais atvejais arba pagal numatytuosius nustatymus ir kiekvieną kartą uždarę naršyklę aktyvuokite automatinį kopijų trynimą. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad kai kurios mūsų interneto paslaugų funkcijos gali būti visiškai neprieinamos, jei išjunksite slapukus.

Be to, mes naudojamės žiniatinklio signalais, taip pat vadinamomis puslapių žymomis, kad analizuotume mūsų svetainės ar mūsų naujienlaiškių efektyvumą. Pavyzdžiui, mūsų naujienlaiškiuose ir HTML el. laiškuose gali būti žiniatinklio švyturių, kurie nustato, ar el. laiškas, ar el. paštu atsiųsta nuoroda buvo atidarytos. Tokia informacija padeda mums tobulinti mūsų el. pašto paslaugą ir pritaikyti turinį pagal naudotojų poreikius. Ištrynus el. laišką taip pat ištrinamas žiniatinklio švyturys. Savaime suprantama, kad įprastuose teksto laiškuose nėra interneto švyturių.

 

2.4. Interneto analizė

 

Siekiant nuolatinio funkcionalumo optimizavimo ir maksimalaus patogumo vartotojui, kai kurios mūsų internetinės paslaugos naudoja toliau nurodytas žiniatinklio analizės paslaugas ir socialinius įskiepius. Šiuo tikslu naudojami tik ne asmeniniai duomenys.

 

 „Google Analytics“: "Google Inc. priklausantis „Google Analytics“, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, JAV naudoja vadinamus slapukus, t. y. tekstinius failus, saugomus jūsų kompiuteryje, mūsų jums teikiamų internetinių paslaugų analizei. Paprastai slapuko surinkti duomenys apie jūsų kaip vartotojo elgesį perduodami „Google“ serveriui JAV ir saugomi ten. Jei prisijungus prie interneto įjungsite IP anonimiškumo funkciją, „Google“ sutrumpins jūsų IP adresą Europos Sąjungos valstybėse narėse ir Europos ekonominėje erdvėje. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus perduotas „Google“ serveriui JAV ir ten sutrumpinamas. Interneto paslaugų teikėjo vardu „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi internetinėmis paslaugomis, sudarytų ataskaitas apie šias veiklas ir teiktų kitas interneto paslaugų teikėjo paslaugas, susijusias su interneto paslaugų ir interneto veiklų naudojimu. IP adresas, kurį jūsų naršyklė perduoda „Google Analytics“ sistemoje, nebus susietas su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui, pasirinkdami tinkamą naršyklės nustatymą. Tačiau tokiu atveju negalėsite pasinaudoti visomis mūsų internetinių paslaugų funkcijomis. Be to, galite užkirsti kelią Google „slapukų“ sugeneruotų duomenų rinkimui ir jų naudojimui, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį, esantį (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt) adresu. Išsamesnę informaciją apie naudojimo sąlygas ir privatumo taisykles skaitykite

www.google.com/analytics/terms/gb.html arba https://www.google.com/policies// .

 

 „Facebook“ papildiniai („Bendrinimo mygtukas“). galite atpažinti „Facebook Inc.“ 1 Hacker Way, Menlo Park, Kalifornija 94025, JAV papildinius pagal „Facebook“ logotipą arba „bendrinimo mygtuką“. Norėdami peržiūrėti „Facebook“ papildinių sąrašą, spustelėkite čia: http://developers.facebook.com/docs/plugins/. Kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, papildinys sukuria tiesioginį ryšį tarp jūsų naršyklės ir „Facebook“ serverio. Taigi „Facebook“ informuojamas, kad naudojate mūsų internetines paslaugas savo IP adresu. Kai paspausite „Facebook“ mygtuką „bendrinti“, kai esate prisijungę prie savo „Facebook“ paskyros, galite susieti mūsų internetinių paslaugų turinį su „Facebook“ profiliu. Tada „Facebook“ gali susieti mūsų internetinių paslaugų naudojimą su jūsų vartotojo paskyra. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad kaip interneto paslaugų teikėjai, negauname jokios informacijos apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą „Facebook“ aplinkoje. Dėl išsamesnės informacijos, žr. „Facebook“ privatumo politiką adresu https://www.facebook.com/policy.php. Jei nenorite leisti „Facebook“ susieti mūsų interneto paslaugų naudojimo su „Facebook“ vartotojo paskyra, atsijunkite iš „Facebook“ vartotojo paskyros.

 

Xing: kiekvieną kartą, kai naudojatės viena iš mūsų internetinių paslaugų, naudojančių „Xing“ tinklo, priklausančio XING AG, Dammtorstraße 29-32, 20354 Hamburgas, funkcijas, sukuriamas ryšys su Xing serveriais. Kiek mes žinome, jokie asmens duomenys nėra saugomi. Visų pirma „Xing“ nesaugo IP adresų ir nevertina vartotojų veiklos. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Xing“ privatumo politiką adresu https://www.xing.com/app/share?op=data_protection.

 

 „YouTube“: „YouTube“ kanalą valdo „Google“, t. y. „YouTube“, LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, JAV. Kai naudojatės viena iš mūsų internetinių paslaugų, kuriose yra „YouTube“ papildinys, sukuriamas ryšys su „YouTube“ serveriais, o informacija apie naudojamas internetines paslaugas perduodama „YouTube“ serveriui. Kai prisijungiate prie savo „YouTube“ paskyros, leidžiate „YouTube“ tiesiogiai susieti savo naršymo veiklą su asmeniniu profiliu. Galite tam užkirsti kelią atsijungiant iš savo „YouTube“ paskyros. Dėl išsamesnės informacijos apie „YouTube“ vartotojų duomenų naudojimą, žr. „YouTube“ privatumo politiką adresu https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

 

„Twitter“: „Twitter“ paslaugą teikia „Twitter Inc.“, 1355 Market Street, Suite 900, San Franciskas, CA 94103, JAV. Kai naudojate „Twitter“ ir „re-tweet“ funkciją, jūsų naudojamos internetinės paslaugos susiejamos su „Twitter“ paskyra ir perduodamos kitiems vartotojams. Tuo pačiu metu duomenys perduodami „Twitter“. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad „Twitter“ neinformuoja mūsų, kaip internetinių paslaugų teikėjo, apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą. Daugiau informacijos rasite „Twitter“ privatumo politikoje adresu http://twitter.com/privacy.  Jūs galite pakeisti „Twitter“ paskyros privatumo nustatymus šiuo adresu: http://twitter.com/account/settings.

 

„LinkedIn“: „Linkedlin“ tinklo teikėjas yra LinkedIn Corporation, 2029 Stierlin Court, Mountain View, CA 94043, JAV. Kiekvieną kartą, kai naudojatės viena iš mūsų internetinių paslaugų, kuriose numatytos „LinkedIn“ funkcijos, sukuriamas ryšys su „LinkedIn“ serveriais. „LinkedIn“ yra informuotas, kad naudojate mūsų internetines paslaugas savo IP adresu. Kai paspaudžiate „LinkedIn“ „rekomenduoti mygtuką“ būdami prisijungę prie „LinkedIn“, jūsų internetinių paslaugų naudojimas gali būti siejamas su jumis ir jūsų vartotojo paskyra. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad „LinkedIn“ neinformuoja mūsų, kaip internetinių paslaugų teikėjo, apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą. Daugiau informacijos rasite „LinkedIn“ privatumo politikoje adresu: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

 

 „Hotjar“: norint pagerinti vartotojo patirtį, kai kuriose mūsų internetinėse paslaugose naudojama „Hotjar“ programinė įranga (http://www.hotjar.com, 3 Lyons Range, 20 Bisazza gatvė, Sliema SLM 1640, Malta, Europa). „Hotjar“ leidžia mums išmatuoti ir įvertinti vartotojų veiklą (pelės judesiai, paspaudimai, slinkties aukštis). Šiuo tikslu „Hotjar“ į vartotojo įrenginį pateikia slapukus ir gali saugoti vartotojo duomenis, pvz., naršyklės informaciją, operacinę sistemą, tinklalapyje praleistą laiką ir kt. Daugiau informacijos apie „Hotjar“ duomenų apdorojimą rasite www.hotjar.com/privacy.

 

  „Siteimprove“: „Siteimprove Analytics“, „Siteimprove A/S“ (Sankt Annæ Plads 28, 1250 Kopenhaga, Danija) interneto tinklo analizės tarnyba, naudoja slapukus. t. y. tekstinius failus, kurie saugomi jūsų kompiuteryje, ir analizuoja mūsų internetinių paslaugų naudojimą. Informacija apie naudojimąsi mūsų internetinėmis paslaugomis (įskaitant vartotojo užšifruotą IP adresą), surinkta naudojant slapukus, perduodama „Siteimprove“ serveriui Danijoje ir ten saugoma. „Site Improvement“ naudoja tokią informaciją, kad įvertintų internetinių paslaugų naudojimą ir sudarytų ataskaitas. „Siteimprove“ neperduoda tokios informacijos trečiosioms šalims. „Siteimprove“ saugo ir tvarko duomenis, surinktus laikantis Vokietijos duomenų apsaugos taisyklių. Vartotojas gali uždrausti slapukų įdiegimą pasirinkdamas tinkamą naršyklės programinės įrangos nustatymą. Tokiu atveju ne visos interneto paslaugų funkcijos gali būti visiškai prieinamos vartotojui. Dėl išsamesnės informacijos, žr. „Siteimprove“ privatumo politiką adresu: https://siteimprove.com/legal/privacy-policy/.

3. Asmens duomenų naudojimas

Iš esmės jūsų pateikti asmens duomenys tvarkomi ir naudojami tik išvardytais tikslais. Tai visų pirma apima:

·         Mūsų internetinių paslaugų teikimas, tobulinimas ir palaikymas: Tai apima duomenų analizę, naudojimo tendencijų nustatymą, taip pat skaičiavimus ir statistiką apie vartotojų prieigos modelius.

·         Rinkodara: jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik rinkodaros tikslais, pvz., apklausoms, loterijoms ar kitoms reklamos kampanijoms, jei sutinkate su tokiais naudojimo būdais. Tokiu atveju jūsų duomenys bus saugomi 2 metus po paskutinio kontakto, nebent teisėtai leidžiamas ilgesnis saugojimo laikas dėl kitų priežasčių. Jūsų sutikimą naudoti jūsų asmeninius duomenis rinkodaros tikslais galite atšaukti bet kuriuo metu. Išsamesnės informacijos rasite 5 punkte.

·         Naujienlaiškio siuntimas: jei užpildysite žiniatinklio formą, kad galėtumėte užsiregistruoti mūsų naujienlaiškiui, mes naudosime tik jūsų pateiktus duomenimis, norėdami patikrinti, ar esate nurodyto el. pašto adreso savininkas, ir norite gauti naujienlaiškį, būti įtrauktas į gavėjų sąrašą ir išanalizuoti mūsų naujienlaiškio naudojimą. Tokiu atveju jūsų duomenys bus saugomi 2 metus po prenumeratos nutraukimo, nebent teisėtai leidžiamas ilgesnis saugojimo laikas dėl kitų priežasčių. Jūsų duomenys bus naudojami tik toliau nurodytiems tikslams, jei jūs sutinkate su tokiais naudojimo būdais.

·         Ataskaitų ar kitos informacinės medžiagos užsakymas: jei užsakote ataskaitas ar kitą informacinę medžiagą iš mūsų, jūsų pateikta asmeninė informacija naudojama tik jūsų užsakymo apdorojimui ir vėliau bus saugoma ne ilgiau kaip 1 metus po paskutinio užsakymo. Užsakymų vykdymui galime naudoti trečiųjų šalių paslaugas, kurioms perduodame jūsų duomenis tik su tikslu įvykdyti jūsų užsakymą. Tolesniems tikslams mes naudojame tik jūsų pateiktus asmens duomenis, jei suteikėte mums savo sutikimą.

·         Kontaktinės formos naudojimas: jei naudojate kontaktinę formą užklausoms, informacija, pateikta jūsų kontaktinėje formoje, įskaitant jūsų kontaktinius duomenis, naudojama užklausai apdoroti ir saugoma vėlesniam naudojimui, jei atsirastų tolesnių klausimų. Jei reikalinga apdorojant jūsų užklausą, mes taip pat galime perduoti jūsų asmens duomenis Wienerberger grupės įmonėms (žr. 4 punktą) arba susijusiems tretiesiems asmenims. Jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau kaip 1 metus pasibaigus apdorojimo terminui, nebent teisėtai leidžiamas ilgesnis saugojimo laikas dėl kitų priežasčių.

·         Darbo mainai: darbo prašymuose pateikiami asmens duomenys (pvz., Gyvenimo aprašymas, kontaktiniai duomenys ir kt.). Galime naudoti tokius asmeninius duomenis „Wienerberger Group“ viduje (žr. 4 punktą), kad nuspręstume, ar pasiūlyti pareiškėjui poziciją, ar atsakyti į paraiškos laišką. Jei aiškiai nepateiksite prieštaravimo, mes saugome duomenis apie įrašus ne ilgiau kaip trejus metus nuo paskutinio kontakto (nebent teisėtai leidžiamas ilgesnis saugojimo laikas dėl kitų priežasčių), kad galėtumėte vėliau apsvarstyti.

·         Sutarčių vykdymas ir administravimas: gaunamų užsakymų vykdymui (ypač užsakymų už medžiagas) naudojamės trečiųjų šalių paslaugomis, kurioms mes perduodame jūsų duomenis tik siekdami įvykdyti jūsų užsakymą. Dėl tokių sandorių, į jus gali kreiptis klientų nuomonės apklausų arba rinkos tyrimų tikslais. Jei paprašysite mūsų nenaudoti jūsų duomenų, mes tikrai gerbsime jūsų norą.

·         Teisių ir nuosavybės apsauga: jei turime pagrindo manyti, kad buvo pakenkta „Wienerberger“, jos tiekėjų ir klientų ar trečiųjų šalių teisėms ir nuosavybei arba gali būti pakenkta, mes galime naudoti ir perduoti jūsų asmeninius duomenis, siekiant apsaugoti tokias teises ir (arba) tokį turtą. Be to, mes pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmens duomenis, jei toks atskleidimas būtinas pagal įstatymus ar kompetentingų institucijų nurodymus, siekiant užtikrinti tinkamą procesą pagal mūsų interneto svetainėje (-ėse) nurodytą tvarką ir apsaugoti pirmiau minėtas teises.

·         Duomenų valymas ir konsolidavimas: retkarčiais jūsų pateikti asmeniniai duomenys gali būti kryžminiu būdu patikrinti arba konsoliduoti su: i) esamų registrų duomenimis (internetu ir neprisijungus), (ii) duomenimis, perimtais iš teisinių pirmtakų arba iii) duomenimis iš kitų šaltinių.

4. Jūsų asmeninės informacijos perdavimas ir atskleidimas

Pagal Jūsų prašomos sąveikos tipą (pvz., grįžtamojo skambučio, užsakymo pateikimo, paslaugos užklausimo, informacijos ir kt.), galimi apsikeitimai Jūsų duomenimis su trečiosiomis šalimis, dalyvaujančiomis vykdant  užsakymą (pvz., pašto užsakymo kompanijos, bankai, ir t. t.) ar kitų "Wienerberger Group" bendrovių. Mes taip pat galime atskleisti asmens duomenis, kai teisiškai reikalaujama arba siekiant užtikrinti teises ir susitarimus.

 

·         Duomenų perdavimas trečiosioms šalims: Tam tikrų užsakymų vykdymui ir tam tikrų paslaugų teikimui mes dirbame su išorės teikėjais (pvz., ekspedijavimo agentais). Tokiems paslaugų teikėjams leidžiama naudoti arba perduoti mūsų surinktus ir apdorotus duomenis, tačiau tik "Wienerberger"užsakymo atlikimo tikslais.

 

·         Duomenų naudojimas Grupėje: "Wienerberger AG" ir jos dukterinės įmonės priklauso tarptautinei įmonių grupei su tarpvalstybiniais vidaus veiklos procesais, struktūromis ir techninėmis sistemomis. Mes galime naudoti jūsų asmeninius duomenis "Wienerberger Group" įmonių grupėje ir, jei reikia, perduoti juos į mūsų atstovybes kitose šalyse pagal 3 punktą ir pagal šią privatumo politiką. Mūsų grupės duomenų apsaugos gairės ir procedūros sukurtos taip, kad visose mūsų veiklos šalyse būtų užtikrintas vienodai aukštas duomenų apsaugos lygis. Norėdami gauti išsamų mūsų Grupės įmonių sąrašą, spustelėkite https://www.wienerberger.com/contact arba https://www.wienerberger.com/the-company/company-sites.

 

Teisės aktų ir panašių įpareigojimų atitiktis: mes perduosime jūsų asmens duomenis, kad (i) įvykdytume ar siekiant atitikti įstatymą, reglamentą, valstybės institucijos išleistą įsaką arba privalomas priemones, (ii) aptikti ir užkirsti kelią saugumo grėsmėms, sukčiavimui ir kitoms žalingoms veikloms, (iii) siekiant apsaugoti ir/arba įgyvendinti Wienerberger ar trečiųjų asmenų teisių ir nuosavybės apsaugos teises bei (iv) dėl mūsų darbuotojų ir trečiųjų asmenų teisių ir asmeninio saugumo teisių apsaugos.

5. Teisė į informaciją, atsisakymo teisė ir asmens duomenų panaikinimas

Jūs turite teisę raštu paprašyti informacijos apie jūsų pas mus saugomus asmeninius duomenis. Be to, dėl jūsų asmens duomenų naudojimo turite teisę koreguoti, ištrinti, sustabdyti ar apriboti duomenų tvarkymą, taip pat teisę pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai. Prašome pateikti tokius prašymus ir visus kitus klausimus 7 punkte nurodytu kontaktiniu adresu.

 

 Jei užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį, galite atšaukti prenumeratą, spustelėję nuorodą "Atsisakyti" arba atšaukti paspaudę prenumeratos atsisakymo nuorodą naujienlaiškyje arba pasinaudodami prenumeratos atsisakymo forma mūsų svetainėje. Jei norite atsiimti savo sutikimą saugoti ar naudoti jūsų duomenis, žinoma, taip pat galite atsiųsti mums el. laišką 7 punkte nurodytu adresu.

6. Duomenų apsauga

Wienerberger taiko daugybę duomenų apsaugos priemonių, kad užtikrintų jūsų asmeninės informacijos konfidencialumą ir vientisumą. Tačiau, atsižvelgiant į interneto pobūdį, norėtume atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad gali būti saugumo spragų, susijusių su duomenų perdavimu internetu (pvz., bendravimas el. paštu), ir kad neįmanoma visiška duomenų apsauga nuo trečiųjų šalių.

7. Kontaktiniai duomenys

Iškilus su šia privatumo politika arba jūsų duomenų tvarkymu susijusiems klausimams, kreipkitės:

 

Wienerberger atstovybė

Kernavės g.88

LT-08216 Vilnius

Lietuva

+370 5 241 74 35

info@wienerberger.lt