050526 014

Apie Wienerberger

Wienerberger koncernas yra viena stambiausių keraminių medžiagų gamintojų, kurio veikla sukoncentruota plytų gamybai ir tiekimui po visą pasaulį. Koncernas turi daugiau nei 190 gamyklų 30 šalių.

Koncerno Wienerberger veikla pradėta 1819 m. Įmonė užima pirmą vietą pasaulyje pagal keraminių blokų gamybą, pirmą vietą Europoje bei antrą JAV pagal keraminių plytų gamybą ir pirmą vietą Europoje pagal keraminių čerpių gamybą.

Šiuo metu koncerne dirba daugiau nei 16 500 darbuotojų.

Koncerno Wienerberger tikslas yra efektyvi ir nekenksminga supančiai aplinkai statybinių medžiagų gamyba ir pardavimas.

Lietuvoje koncernas Wienerberger pristato keturis savo gaminamus produktus:

  • keramines stogo čerpes Koramic bei Tondach,
  • klinkerines apdailines plytas Terca,
  • grindinio trinkeles Penter
  • tuščiavidurius keraminius blokus bei sąramas Porotherm.

Vizija

Pagerinti žmonių, kurie planuoja statyti namą ar renovuoti pastatą, gyvenimo kokybę, siūlant įvairiausius sprendimus. Mūsų tikslas išlikti draugiškiems aplinkai bei efektyviems išteklių naudojimo srityje, t.y visą pastato gyvavimo ciklą nuo projektavimo stadijos, statybos, eksploatavimo, priežiūros, renovavimo  iki  griovimo darbų. Mes tiekiame vertingus statybinių medžiagų ir infrastruktūros sprendimus geresniai gyvenimo kokybei.

Misija

Mūsų užduotis -  sutelkti dėmesį į keraminių statybinių medžiagų  kūrimą, gamybą ir platinimą. Mūsų misija yra  dirbti  teisingų sprendimų linkme, siekiant įdiegti  ilgalaikės kokybės sprendimus, energijos vartojimo efektyvumą ir gamtos grožį. Mes taip pat siekiame kelti pardavimus bei teikti produktų pristatymo paslaugas.

Būk Wienerberger dalis

Mūsų darbuotojai yra vienas iš pagrindinių koncerno sėkmės veiksnių. Turėdami tinkamą kvalifikaciją ir motyvaciją, jie užtikrina konkurencingumą rinkoje. Savo ruožtu mes tikimės, kad darbuotojai visur ir visada vadovausis Wienerberger vertybėmis bei principais, kiekvieną dieną savo pastangomis, iniciatyva ir atsakomybe prisidės prie aktyvios įmonės plėtros.

Mainais, siūlome teisingą ir motyvuojantį atlygį, socialines garantijas bei galimybę aktyviai dalyvauti įmonės plėtros sprendimuose.

Auk kartusu Wienerberger 

Mes siūlome savo darbuotojams plačias švietimo ir mokymo galimybes, kaip produktų pristatymo, projektų valdymo seminarus.

Wienerberger „Ready4Excellence“ programa būsimiems specialistams suteikia galimybę tobulėti asmeniškai bei keistis informacija tarptautinėje aplinkoje.Wienerberger koncernas sukūrė inžinerijos akademiją, kad įvairių sričių specialistai galėtų tobulinti savo gabėjimus bei padėtų toliau vystytis verslui. Ši programa apima gamyklų bei gamybos procesų optimizavimo bei energetikos ir ekonominio efektyvumo vystymą.